Stomatolog w Gdyni
Klinika Del Arte
STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

>>TUTAJ<< sprawdzisz nasze opinie!

Posiadamy najwyższe oceny!

>>TUTAJ<< sprawdzisz wolne terminy wizyt

Łatwe umawianie wizyty online!

tel. 692-035-111

Gdynia, ul. Świętojańska 139

Wizytę umówisz również telefonicznie!

Godziny pracy gabinetu:

pn-śr: 14:00-19:00
czw: 7:30-12:30
pt: 8:00-13:00
estetyczna

Obecnie równie ważny jak zdrowie zębów jest ich piękny wygląd.
Proste, białe zęby sprawiają, że twarz wygląda na młodszą i promienną. Ponadto wspaniale poprawiają samopoczucie oraz wpływają na to, jak odbierają nas inni.

Współczesna stomatologia estetyczna daje możliwość poprawy wizualnej strony uśmiechu różnymi metodami.
Wybielanie zębów, licówki porcelanowe i kompozytowe czy korony lub mosty to tylko niektóre z dostępnych rozwiązań.

W Del Arte pomagamy naszym pacjentom zyskać olśniewający uśmiech bezpiecznie i możliwie szybko.

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów z pomocą stomatologa to bezpieczna droga do osiągnięcia wymarzonych efektów. Stomatologia estetyczna oferuje możliwość wybielania w gabinecie oraz we własnym domu z wykorzystaniem specjalnych nakładek. W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta proponujemy optymalną i najwygodniejszą metodę.

Wybielając zęby można pozbyć się nieestetycznych przebarwień powstałych wskutek spożywania ciemnych napojów i pokarmów, palenia tytoniu bądź przyjmowanych w dzieciństwie antybiotyków (tetracyklin). Ponadto zęby ciemnieją z wiekiem, a niektóre osoby mają naturalnie ciemny kolor szkliwa.

Wybielanie nakładkowe

Wybielanie nakładkowe daje najtrwalsze rezultaty. Stomatolog przygotowuje nakładki na podstawie wcześniej przygotowanego wycisku zębów, szczęki i żuchwy, tak by były perfekcyjnie dopasowane i wygodne. Pacjent napełnia je żelem wybielającym, po czym nosi kilka godzin dziennie lub w nocy zgodnie z precyzyjnymi instrukcjami przekazanymi przez naszego stomatologa. By jak najdłużej cieszyć się śnieżnobiałymi zębami, należy przestrzegać tzw. białej diety, czyli unikać pokarmów, które mogą mocno barwić zęby.

Wybielanie w gabinecie

Lśniące, śnieżnobiałe zęby można uzyskać już podczas jednej wizyty w gabinecie. Zęby zostają pokryte specjalnym żelem, po wcześniejszym zabezpieczeniu dziąseł, a następnie naświetlanie specjalną lampą. Dzięki tej szybkiej i bezbolesnej metodzie będziesz zachwycać perfekcyjnym uśmiechem.

Licówki na zęby

Licówki na zęby są szybkim i efektownym sposobem na uzyskanie efektu tzw. hollywoodzkiego uśmiechu. To cienkie płatki porcelany lub kompozytu, które mogą zamaskować przebarwienia czy niewielkie nierówności naszego naturalnego uzębienia. Naklejane na przednią stronę zębów dają zachwycające rezultaty. Zależy nam na pełnym zadowoleniu pacjentów, dlatego założenie licówek zawsze poprzedzone jest rozmową dotyczącą oczekiwań co do zabiegu.

Licówki porcelanowe

Przed założeniem licówek porcelanowych nasz stomatolog szlifuje zęby w obrębie szkliwa, podkreślamy jednak, że jest to minimalnie inwazyjna metoda poprawy uśmiechu, która nie uszkadza zębów! Licówki porcelanowe są trwałe i oporne, dlatego pozwalają cieszyć się pięknym uśmiechem przez długi czas.

Licówki kompozytowe

Z kolei licówki kompozytowe nie wymagają szlifowania zębów. Czasami jednak konieczna jest odbudowa zęba właśnie z wykorzystaniem kompozytu, by osiągnąć najlepsze rezultaty.

Leczenie białych plam na powierzchni zębów – Icon DMG

W Del Arte oferujemy naszym pacjentom pozbycie się białych plam na stałe, bez konieczności powtarzania zabiegu. Usuwamy je specjalnym, bezpiecznym preparatem, bez ingerencji w strukturę zęba.

Nieestetyczne ślady na zębach mogą być skutkiem niedokładnego szczotkowania, oznaczać początek próchnicy lub stanowić pozostałość po noszeniu aparatu ortodontycznego. Mogą być także wywołane przez przyjmowane leki bądź nabyte urazy.

Przywrócimy estetykę Twoim zębom dzięki nowoczesnej metodzie Icon DMG. To płyn wykorzystujący zjawisko infiltracji, który przenika do zmiany próchnicowej i usuwa ją. Zabieg nie jest bolesny i polega na aplikacji na zęby specjalnej żywicy, która reaguje chemicznie ze szkliwem, wykorzystując załamania światła. Już podczas jednej wizyty odzyskasz piękny uśmiech.

Stomatologia estetyczna w Gdyni. W Del Arte sprawiamy, że zyskasz uśmiech bez skazy!

OFERTA SKOMPONOWANA DLA CIEBIE

PROFESJONALNE ZABIEGI DLA NASZYCH KLIENTÓW

STOMATOLOGIA

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Zarejestruj wizytę telefonicznie, 
bezpośrednio przez portal Znany Lekarz
lub korzystając z formularza poniżej...

Małgorzata Macierzyńska-Sobczyńska - ZnanyLekarz.pl

ZAPRASZAMY DO NASZEJ KLINIKI

Gdzie jesteśmy?

Adres

Świętojańska 139
81-404 Gdynia
Wejście od
al. Zwycięstwa